2012-08-20

Мандрівки Карпатами (ч. V - Боржава)

Частина - І - ІІ - ІІІ - ІV - V


Частина V
-= БОРЖАВА =-

Рано вранці прибули потягом з Чопа до Львова. Як виявилося погода і тут була не гарною. До того ж не вдалося напередодні домовити за проживання у Львові. Один наш учасник вирішив їхати на батьківщину. А двом іншим додому не хотілося, бо квитки назад до Полтави  були через пару днів і в планах була учать на фесті "ЗАХІД".
Рішення прийняли швидко: купили квитки на швидкісний поїзд, та поїхали до Воловця...
І вже через пару годин ми вдвох почали підйом на Боржаву...
Прогноз в Інтернеті показував покращення погоди, але реально його ми не бачили...
Невдовзі вже піднялися до руїн колишньої сироварні, і вже в тумані пішли до джерела що трохи вище. Хотіли біля нього ночувати, але виявилося, що води не має в ньому. Тому пройшли ще далі і зупинилися на межі лісу. Вода була неподалік...
Зранку погода без змін. Йдемо на Великий Верх...
Вершина в тумані...
З Великого Верху направились зразу на г. Стій. Місцями сонечко пробивалося через сірі хмари. Вершини г. Стій також в тумані.
Робить нічого, йдемо далі в сторону колишнього КПП під горою. Коли вже були біля нього, то трохи прояснилося і ми зрозуміли, що пішли не в тому напрямку. Тому, піднявшись трохи вгору, пішли на на сусідню вершину з хрестом. Там і пообідали ...
В цей час вже зовсім розпогодилось і краєвиди навколо нас радували очі...
... Йдучи по схилах Боржави, частенько зупинялися, щоб попастися ягодами ...
Спустилися з Боржави через г. Зенева та г. Заподрина у Вовчий. На спуску один раз вирішили піти по "скороту" і прийшлося буде круто йти вниз хапаючись за дерева... Пройшли мимо форелевих господарств, які за високими парканами та собачою охороною.
Зупинились на ночівлю неподалік ст. Вовчий, бо зранку планували виїхати раненько на Воловець. На вечерю купили молока у місцевої жительки неподалік.
... А зранку виїхали поїздом на Воловець, а звідти швидкісною електричкою до Львову...
На цьому і закінчився наш літній похід Карпатами ... але додому ми ще не поїхали, бо в запасі було ще два дні до потягу зі Львова на який у нас були квитки...
І ми поїхали на фестиваль "ЗАХІД"... про це трошки в іншій частині...

ТРЕК походу Боржавою:

ФОТО з усього походу:

1 коментар:

Дмитро сказав...

Класний похід, фотки, фільм. Молодці!
Шкода, що погода підвела!

Ми нещодавно теж повернулися з походу Мармароси-Чорногора. Був перший раз, враження незабутні)) Під час підготовки потрапляли і на ваші записи) Дякую за описи походу.

Ось, що вийшло в нас, можливо буде цікаво))
Мармароси - Чорногора