2017-03-30

Відповідь на коментар Олександра Іваніни

ГО «ВелоПолтава» у березні 2017 року презентувала путівник «Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві». І вже за пару днів на Інтернет ресурсі «ВелоКраїна. Полтавський край запрошує» з'явилася версія маршруту, яка зовсім не відповідає головній ідеї путівника. Тому автор і розробник маршруту Юрій Репало подав на згаданий ресурс коментар, який модератори не пустили в "ефір". Коментар адресований конкретній особі - Олександру Іваніні, який є ідейним розробником проекту «ВелоКраїна. Полтавський край запрошує» і з яким ГО «ВелоПолтава» не має жодних (ні дружніх, ні партнерських) стосунків через не зовсім "чисте" минуле О.В.Іванини ...


Олександр Іваніна, ти наче взяв пляшку гарного вина, вилив його і подаєш порожню пляшку ... ще й намагаєшся наповнити її своїм вмістом ...

Ось так я бачу твій варіант публікації нашого маршруту «Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві» на сайті проекту «Велокраїна. Полтавський край».

Ти зовсім не передав головну ідею цього маршруту, ти наче навмисне відволікаєш від неї, спрямовуєш треки мимо пам'ятних місць, пов'язаних з українськими козаками та пропонуєш інші веломаршрути.

Ти й досі намагаєшся описати та наповнити інформацією за стандартами ВелоКраїни наші маршрути з 13.03.2013 «5716. Піраміди Полтавщини (ч.І) 92 км » (наша версія ТУТ) і з 23.04.2014 «Нетиньковані храми Полтавщини. Козельщина - Кременчук (проект)» (наша версія ТУТ).

Я, як автор маршруту і путівника, не даю згоду на будь-яку модифікацію маршруту, використання назви маршруту без його вмісту. Тому прошу тебе видалити ілюстрацію і посилання на наш путівник та змінити назву Веломаршруту № 575 ... або зовсім видали його ... бо виходить якийсь «вінегрет» ... Крім того сайт проекту «Велокраїна. Полтавський край» вже має веломаршути  Полтавська битва. Переможний шлях Петра. 5701. Полтавська битва. Шлях Петра. Екскурсія “Полтавська битва”.

Прошу також, не чіпай наших маршрутів, краще «покращуй» власні та зроби, за вашими стандартами, повний опис маршруту(ів) «Вишиваний Шлях на Полтавщині». Ти ж куратор цього проекту у нашій області.

P.S. не називай ГО «ВелоПолтава», «Мандруймо Полтавщиною» друзями. колегами, партнерами, тощо.

  

1 коментар:

Jonny сказав...

Здравствуйте!

Скажите пожалуйста, я могу себе заказать эекскурсовода с вашего сайта? Я нахожусь в отеле Фомичь, вот тут http://www.hotel-fomich.com.ua/ Это очень поможет вам найти меня. Так вот, мне нужен человек который сможет показать мне Карпаты и Львов. Могли бы Вы стать таким человеком? Я хорошо заплачу.